Dreamweaver Nedir ?

Dreamweaver Nedir ?

0
1007

Dreamweaver Nedir ?

Dreamweaver  internet sitelerini tasarlayan grafikçilerin kullandığı bir programdır. Programın genel arayüzü bir internet sitesi tasarlamanıza yardımcı olmaktadır. 2011 senesinden beri benimde kullanmış olduğum dreamweaver  kolay kullanışlı arayüzü ile adobenin biz müşterilerine sunduğu güzel bir web tasarım programı olarak geçmektedir.

Dreamweaver ‘ da neler yaparsınız ?

Php,Html dilleri ile kodlar yaratıp kendi internet sitenizi oluşturabilir internet sitenizi editleyebilirsiniz. Grafik giydirmeleri yapabilirsiniz. Ve daha birçok fonksiyon barındıran bu hizmet programında arayüz olarak birçok yenilik mevcut ve yenilikler gelmektedir.

Adobe Dreamweaver Güncelleştirmeleri ;

Adobe yenilikleriyle müşterilerinin karşısına çıkar. Adobe firmasının birçok programı mevcuttur bunlardan bir kaç örnek verecek olursak adobe photoshop olarak söyleyebiliriz.Şuan dünyaca ünlü olan photoshop programı olan adobe photoshop programı grafik tasarım ile ilgilenen firmalarca kullanılmaktadır.

Adobe Dreamweaver İndirme & Satın Alma

Dreamweaver Resmi Fiyat ve İnternet Sitesi http://www.adobe.com/tr/products/dreamweaver.html

Adobenin resmi sitesinden başka biryerden satın almadığım bu programı sizlerede tavsiye üzerine kendi internet sitesi diyorum ve makalemizin yavaş yavaş sonuna geliyorum. Benim gibi tasarım ile uğraşan ve sürekli olarak hızlı editleme ihtiyacı duyan kişiler için en ideal program olan bu programı herkese öneriyorum.

31:12:2016 ‘ Sizlere bu makaleyi yazmış bulunmaktayım yeni yılınızı kutlar  sağlık mutluluk dilerim.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here