Teamviewer Nedir ?

Teamviewer  uzak masa üstü bağlantı programıdır peki nedir bu uzak masa üstü bağlantı programı. Karşınızdakinin bir sorunu var 🙂 hadi bağlanalım dercesine bağlanmalıyız işte bu  işte bu sen uzaktasın ama dedirtmeyen ve karşımıza çıkan teamviewer programıyla karşınızdaki kişinin yazılımsal sorunu var ise uzaktan halletmenize ve birçok problemi çözmenize yardımcı olan programdır teamviewer basit kullanışlı direk olarak kurulan ve  sizlere ücretsiz bir şekilde sunulan bir programdır.

Teamviewer Nasıl Kullanılır ?

Karşınızdaki kişinin bilgisayarına girecekseniz karşınızdaki kişiden id ve şifre talebinde bulunup sizinde programı yüklediğinzi varsayarak id ve şifre bölümüne karşınızdaki kişinin id şifresini yazarak girip bağlanabilirsiniz.

Eğerki siz yardım isteyipde karşınızdaki kişinin size bağlanmasını istiyorsanız. Karşınızdaki kişiye id ve şifrenizi vermeniz ve bağlantının kurulmasını beklemeniz gerekmektedir.

Teamviewer Nasıl İndirilir ?

Teamviewer nasıl indirilir ben genellikle bu tarz programları kendi internet sitelerinden indiririm daha güvenli ve daha temiz olması açısından sizlere teamviewerin indirme resmi sitesini alttaki yerde linkini paylaşıyorum dilerseniz oradan indirebilirsiniz.

 

Teamviewer Güncelleştirmeleri Nasıl Yapılır ?

Teamviewer sizlere sunmuş olduğu program içerisinde güncelleştir veya güncelleştirme seçeneklerini sunmaktadır. Dilerseniz istediğiniz tarihte güncelleştirmeleri yüklerseniz fakat karşınızdaki kişinin sürüm uyuşmazlığı yaşarsanız mutlaka teamviewer güncelleştirin yoksa karşınızdaki kişinin masa üstüne bağlanamazsınız.

Teamviewer İle Dosya Transferi Yapabilirsiniz  🙂

Teamviewer ile dosya transferi yapabilir dosya alabilirsiniz.Sizlere bu olanaklarıda sunan team daha birçok olanaklar sunmaktadır.

Teamviewer İle Sesli Konuşabilirsiniz

Teamviewer programı ile sesli konuşabilir konferans gösterimlerinizi sesli bir biçimde yapabilirsiniz.Teamviewer yenilikleri saymak ile bitmeyecek kadar çoktur ve sizlere her olanakları sunmaya çalışan bir firmadır.

 

Geliştirici olarak : TeamViewer GmbH ‘ olarak adlandırılırmaktadır. 

Resmi Web Siteleri : https://www.teamviewer.com/ adresidir. 

Teamviewer İndirme Linki

https://www.teamviewer.com/tr/

 

Hatırlatma : Teamviewer programında uzak bağlantı yaptığınızda internetinizin hızlı olması gerekmektedir. Arka planda çalışan uygulamaları kapatın.

 

 

Sizlere Teamviewer programını tanıttık dilerseniz sormak istediğiniz herhangi bir soru ile ilgili bizlere bu makalenin altına yorum atabilir iletişim menülerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.Sizlere herzaman en iyi portal hizmetini sunmaya çalışıyor ve programlardan habersiz bırakmıyoruz. Sitemizi sürekli ziyaret ettiğiniz taktirde sürekli ve güncel olarak yeni bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Teamviewer Nedir ?  Teamviewer Nasıl İndirilir ? Teamviewer  Nasıl Kullanılır ?

 

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here